“Все не просто погано, все катастрофічно погано” – сестра Олега Сенцова розповіла про його стан

Стан Олега Сенцова, який голодує з середини травня, катастрофічний. Таку заяв зробила сестра бранця Кремля. Вона також попередила, що листи українцю не передають і він не знає, чи залишились люди, яким не байдужа його доля.

Новину передає "Преса України".

Сестра режисера Олега Сенцова, який з середини травня голодує у російській колонії, повідомила про стан здоров’я бранця Кремля. На своїй сторінці у соцмережі Наталія Каплан зазначила, що отримала від брата листа. У ньому він зазначає, що "кінець близький".

"Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення. Запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням, йому не передають листів, ніяких! Каже, що він зараз в інформаційному вакуумі і взагалі не знає, що відбувається", – заявила Каплан.

Тим часом в офісі омбудсмена РФ Тетяни Москалькової зазначили, що стан здоров’я політв’язня стабільний. Коментар дав прес-секретар Олексій Зловедов.

"Я вчора розмовляв з уповноваженим з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолієм Саком, він на моє прохання дзвонив лікарю, який спостерігає за Олегом Сенцовим в колонії. За словами лікаря, стан відносно стабільний", – розповів він.

Варто зазначити, раніше адвокат Олега Сенцова, Дмитро Дінзе, попередив, що російська сторона може допустити смерть українця з метою "провчити інших ув’язнених". Як відомо, попри заклики матері політв’язня, українських політиків, знаменитостей та світових лідерів Володимир Путін не дає добро на звільнення чи зустрічі українських представників з Олегом Сенцовим.

Нагадаємо, Кремль засудив українця до 20 років колонії суворого режиму. Як повідомлялось раніше, українські знаменитості написали Сенцову листа, у якому підтримали його та закликали припинити голодування.

Коментарі