ВРУ прийняла важливий закон для учасників ООС

ВРУ підтримала поширення пільг учасників АТО на учасників ООС. Стало відомо, які привілеї матимуть українські військовослужбовці, які беруть участь у новому форматі операції на сході України.

Новину передає "Преса України".

Народні депутати України більшістю проголосувала за прийняття законопроекту №8293, який передбачає поширення пільг учасникам АТО на учасників ООС. Свій голос "за" віддали 229 депутатів.

Це означає, що учасники ООС отримуватимуть пенсії на рівні з військовослужбовцями строкової служби. Крім того, для них діятимуть податкові та митні пільги, які передбачені для учасників АТО.

Новий законопроект також передбачає збереження пільг на оплату військового збору з доходів у вигляді грошового забезпечення співробітників правоохоронних органів і військовослужбовців-учасників ООС.

Законопроект розглядає звільнення від ПДВ на операції з ввезення на митну територію України спецзасобів, таких як шоломи та їх компоненти, тканини для виготовлення бронежилетів, ліки та інше. Мова йде про період проведення ООС.

Нагадаємо, 30 квітня поточного року в Україні завершилась АТО та стартувала ООС.  Зміна формату операції передбачена законом про реінтеграцію Донбасу.

Коментарі