Вони повернулись: нападники на журналіста “СтопКору” знову взялися за старе

Вночі під домашнім арештом – вдень на незаконній точці видобутку. Так звані охоронці ТОВ «Мостобуду», які 24 січня влаштували криваву розправу над знімальною групою «СтопКору», знову повернулись на точку. Про це стало відомо активістам проекту. Групу осіб, які проходять у справі про розбій, стопкорівці помітили у промзоні на Видубичах. Активісти викликали на місце поліцію. 

Нагадаємо, напад на журналістів та активістів проекту стався 24 січня. Усе відбувалось поруч із точкою незаконного видобутку піску на Видубичах у Києві. На об'єкті, з яким Київрада припинила співпрацю, продовжували вивозити пісок. Знімальна група зафіксувала це і стала жертвою нападу так званої охорони точки.

У справі проходять семеро осіб. Усі вони отримали м'який вирок суду – домашній арешт у нічний час. Їм інкримінували ч. 2 ст. 187 – «розбій». Санкції статті передбачають до 10 років тюрми.

Організатора нападу – раніше судимого псевдоактивіста Михайла Бурду подали у розшук.

Генеральна прокуратура України подаватиме апеляційну скаргу на занадто лояльний вирок Голосіївського районного суду Києва у справі про напад на журналістів та активістів ГО «Стоп корупції». У цьому представників проекту запевнив речник ГПУ Андрій Лисенко. Він також зазначив, що розслідування цієї справи перебуває на особистому контролі головного прокурора країни Юрія Луценка.

Коментарі