Водяне залишається мішенню для обстрілів терористів – штаб АТО

У прес-центрі штабу АТО заявили, що для ворога Водяне досі лишається мішенню. Нещодавно українські позиції противник обстріляв з важкої артилерії. Також окупанти стріляють із забороненої Мінськими домовленостями важкої артилерії.

Новину повідомляє "Преса України".

Мінськими домовленостями заборонені 20 міліметрові міни, які "лягли" неподалік житлових будинків. Військові ЗСУ розповіли, що лише дивом ніхто не постраждав.

"З того боку нам протистоїть ворожа мінометна батарея. Вогонь ведеться переважно вночі. Противник підступний. Схоже, що бойовики не чули про "режим тиші". Стріляють з танків, гранатометів, кулеметів, регулярно влаштовують провокації. Через їхні злочинні дії майже усі місцеві покинули селище. Залишилося близько 15 мешканців", – зазначили у повідомленні.

Але не зважаючи на це, військові України твердо стоять на своїх позиціях та не бояться ворога. Вони знають про плани бойовиків і не відповідають на звичайні провокації. Проте у разі, якщо розпочнуться нестандартні дії противника, українські військові будуть відповідати миттєво.

"Жодного метра української землі окупанту не віддадуть", – підсумували у повідомленні.

Раніше повідомлялось про ситуацію, яка склалась у зоні АТО станом на 24 лютого 2017 року.

Нагадаємо, за минулу добу, 23 лютого 2017 року, окупанти здійснили 83 обстріли. Через них два військових ЗСУ поранено, а один помер.

Коментарі