Водна баталія: «СтопКор» допоміг відвоювати водогін селу на Закарпатті

Триває чергове судове коло у справі водогону, адже касацію громада виграла. Кілька сотень мешканців Поляни приїхали під стіни обласного суду, аби довести своє право на воду, а отже і на життя. Жителі Поляни не на жарт обурені та стурбовані: водогін вони будували власноруч, нову гілку проклали за кошти бюджету села, а в разі будь якої аварії можуть знову залишитись без води, адже водогін не ремонтується.

Маленька, але все ж таки перемога: суд нарешті наказав представникам «Укрпрофоздоровниці» надати оригінал реєстраційного посвідчення щодо купівлі водогону. Зауважимо, що це той самий документ, оригінал якого ніхто в очі не бачив!

Як зазначив адвокат Геннадій Гринчук, головуючий суддя зробив ті кроки, що передбачені законом: задовольнив клопотання представників місцевої громади і витребував оригінал єдиного доказу опонентів.

«На мою думку суд доволі скрупульозно підійшов до вирішення цього питання, і якщо далі суд захоче дійти до істини, то ми більше ніж упевнені, що правда за нами. І суд дійде висновку, що цей водогін був незаконно забраний, вкрадений у громади», - коментує рішення суду Іван Дрогобецький, голова Полянської ОТГ.

Про хід судового процесу дізнавайтесь з відеосюжету:

Коментарі