Водії, на вихід: у Конотопі влада порушила умови конкурсу серед перевізників

У Конотопі після рішення конкурсного комітету з питань перевезення пасажирів під загрозою опинилась робота двох важливих міських маршрутів. Про це активістам проекту повідомив перевізник. Команда з головного офісу проекту спільно з представниками сумського осередку виїхала на місце подій, щоб розібратись у ситуації. 

«Попри те, що ФОП Литвин М.П – єдиний претендент, який відповідає всім вимогам організатора ст. 45, ст. 46 ЗУ "Про автомобільний транспорт", голова конкурсного комітету Степанченко Ігор Олегович замість того, щоб діяти згідно зі ст. 19 Конституції України та пункт 13. Порядку і визнати претендента переможцем конкурсу, оголосив обговорення з голосуванням, що суперечить Порядку. Згідно з пунктом 46 Порядку, голосування проводиться лише у разі, коли є декілька перевізників-претендентів.

Голови конкурсного комітету Степанченка І.О. на робочому місці не було, як повідомила секретар, він начебто знаходиться на лікарняному.

Поспілкувалися з керівником Управління економіки Гапаєвою Людмилою Анатоліївною. Вона повідомила, що 03.09.18 буде засідання Виконавчого комітету, на якому розглянуть питання, стосовно визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах № 14, 2, а поки маршрут працює на умовах попереднього договору 31.08.18. Також вона запевнила громаду та пасажирів, що в період закінчення договору маршрут №14, 2 не припинить своє пасажироперевезення», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Команда проекту звернулась до Конотопського відділу поліції і передала колективне звернення від місцевих жителів та пасажирів, за яким маршрут № 14, 2 після закінчення договору продовжить перевезення пасажирів до вирішення питання.

Коментарі