Внаслідок сутичок на Позняках двоє людей шпиталізовано

Димові шашки, фаєри, газові балончики та навіть стрілянина - журналісти «СтопКору» зафіксували чергові сутички між правоохоронцями, активістами та місцевими мешканцями на будівельному майданчику на Позняках біля озера Небреж. Варто зазначити, що невдовзі тут планується зведення нового житлового масиву за допомогою залучених Банком «АРКАДА» від інвесторів коштів.

Важко уявити, що на початку виглядало все як звичайна акція. І організатори запевняли – це мирний протест проти будівництва на цій ділянці. «КМДА дає розпорядження Дарницькому благоустрою анулювати картку – це означає, що компанія не має права вести жодних робіт на своїй території. Ми запросили людей на цей мітинг для того, щоб повністю проінформувати про поточні події», - стверджував представник ГО «Екопарк Осокорки» Максим.

Але інформацією не обмежилися. Люди почали демонтувати паркан. Як видно на відзнятих кадрах, їм допомагали представники Національного корпусу та Національних Дружин. Але в коментарі журналістам цей факт заперечили.
Звісно, не обійшлося без травм. Представники Червоного Хреста та швидкої допомоги працювали з пораненими та побитими. Двох людей довелося шпиталізувати.

Деталі ситуації – у відео:

Коментарі