Власність сумнівного походження – що приховує головна антикорупціонерка при Кабміні? (ВІДЕО)

Голова наглядової ради ГО “Разом проти корупції” володіє майном, яке коштує мільйони гривень та походження якого викликає сумніви. Про це розповіли журналісти програми “Гроші”.

Одна з антикорупційних структур працює в партнерстві з Кабміном. Але не думайте, що антикорупційні активісти-рекетири діють виключно на свій страх і ризик.

Журналісти програми "Гроші" розповіли про громадську ініціативу прем'єра Гройсмана, який теж створив антикорупційну платформу. Людина, яка допомагає Кабміну боротися з хабарами - дуже не кисло піднялася за останній час. Як і на чому?

Голова наглядової ради громадської організації "Разом проти корупції" Оксана Величко володіє власністю, походження якої сумнівно.

У власності громадської активістки Оксані Величко, яка активно бореться з корупцією в органах держвлади, знаходяться 5 квартир у Києві, одна з яких ще не добудована.

А також 12 земельних ділянок в елітних селах під Києвом і в Івано-Франківській області, в передмісті гірськолижного курорту Буковель, ресторан та готель.

Крім того, Оксана Величко володіє двома будинками, які знаходяться під Києвом. У декларації, всупереч законодавству, не вказані ні вартість придбання цих об'єктів, ні їхня нинішня оціночна вартість.

Єдиним доходом Оксани Величко у 2017 році, згідно з даними декларації, була зарплата в 188601 гривень, або близько 15 тисяч гривень на місяць.

Читайте також: "Прокурора – до відповіді: під прокуратурою Харківщини провели пікет через темні справи відомства".

Коментарі