Власників “Гаврилівських курчат” відпустили на волю під заставу

Печерський районний суд Києва відпустив під заставу затриманих за підозрою в забрудненні навколишнього середовища в Київській області співвласника ТОВ «Комплекс «Агромарс» Євгена Сігала і директора філії компанії Івана Зозулю.

Про це «СтопКор» повідомили у прес-служби юридичної компанії Equity, команда адвокатів якої захищає права підозрюваних в суді.

«Рішення Печерського райсуду Києва було оскаржено і в результаті судового розгляду Апеляційним судом Києва розмір застави (як альтернативного запобіжного заходу) був знижений до 5 млн грн для кожного підозрюваного.

Необхідні суми були внесені на депозитарний рахунок суду і власники агрохолдингу Марина та Євген Сігал, а також директор філії Іван Зозуля були звільнені під заставу і зараз вже знаходяться зі своїми сім’ями», – ідеться у повідомленні прес-служби юридичної компанії.

Додамо, що під час розгляду апеляції у справі Сігалів «СтопКор» зафіксував, як так звана група підтримки власників підприємства з виробництва курятини «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата»), яких судять за підозрою в організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища на Київщині, отримує гроші за свої послуги. Момент роздачі коштів зафіксували представники «СтопКору». На відео організатори акції видають так званим мітингувальникам готівку.

Нагадаємо, 8 червня власників підприємства з виробництва курятини «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») заарештовано на 60 діб із правом застави.

Таке рішення ухвалив Печерський суд.

Печерський суд обрав власнику агрохолдингу екс-нардепу Партії регіонів Євгену Сігалу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 80 млн грн.

Співвласниця холдингу «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») Марина Сігал була заарештована на 60 діб із можливістю  внесення застави у розмірі 90 млн грн.

Нагадаємо, власників відомої птахофабрики «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») правоохоронці затримали за підозрою в організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища на Київщині.

Ідеться про численні факти порушень правил екологічної безпеки та санітарних норм аграрним холдингом, який замість переробки та утилізації, організував утилізацію відходів шляхом їх захоронення на земельних ділянках та створення сміттєзвалищ-могильників.

Крім того, підприємство викидає в повітря надмірний об'єм забруднюючих речовин.

Додамо, що команда «Стоп корупції» неодноразово виїздила на прохання місцевих жителів у село Гаврилівка та на власні очі бачила місця захоронення тушок мертвих тварин.

Коментарі