Влада Рівненщини переконана, що до бурштинових районів області слід повернути Нацгвардію.

Новину повідомляє "Преса України".

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко написав листа до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. У ньому він попросив, щоб підрозділи Національної поліції й частини Національної гвардії ввели на північ області. Після того, як її вивели, люди знову почали практикувати незаконний видобуток бурштину і такі випадки лише збільшились.

У прес-службі Рівненської ОДА розповіли, що спецпризначенців вивели з бурштинових районів області ще місяць назад.

"Ще 15 грудня, після наради з силовиками та головами райдержадміністрацій північних районів я підписав план заходів щодо боротьби з нелегальним видобутком бурштину, одним із пунктів якого є звернення обласної державної адміністрації щодо повернення підрозділів Національної поліції та частин Національної гвардії до північних районів Рівненщини", – каже Олексій Муляренко.

Раніше журналістка Любов Багацька розповіла цікаві подробиці про одного з нелегальних видобувачів бурштину. Виявилось, що цим займається Юрій Панасюк, який закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ.

Нагадаємо, колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі приїхав на Рівненщину де незаконно видобувають бурштин, і заявив, що знає як з цим боротися.

Коментарі