Вкрали 610 мільйонів? Зберемо колегію! – Донецька область

На черговому засіданні колегії в Донецькій ОДА з ініціативи активістів, які наголосили на проблемі браконьєрської вирубки лісів, народний депутат України, член депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка" Олег Недава звернувся до правоохоронних органів із вимогою перевірити діяльність ТОВ "Данко", яке, за інформацією журналістів "СтопКору", завдало шкоду державі у розмірі понад 588 мільйонів гривень.

Про факт звернення нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляли раніше у випуску "Стоп Корупції", з 2016-ого року скандальна компанія "Данко" постійно виграє державні тендери на проведення ремонтних робіт вздовж доріг Слов'янського району. Загальна сума тендерів становить 610 мільйонів гривень. В плані робіт – очищення лісосмуги на відстані 11 метрів від центру дороги. Щоправда, в ході "очищень" дерева цінних порід вирубують за межами відстані в 11 метрів. Збитки, заподіяні державі, сягають мільйонів гривень.

Крім того, журналісти "СтопКору" виявили, що компанія "Данко" має насичену судову практику – 227 судових справ. З яких більш ніж половина – кримінальні.

Нелегали компанії щоразу ховаються за договором зі службою автомобільних доріг Донецької області. До речі, в документації служби все чисто.

Додамо ще один цікавий факт. В ході зйомок сюжету про незаконну вирубку лісів, журналісти "СтопКору" поспілкувалися з виконавцями, які нелегально спилювали лісові насадження. Як виявилося, командир лісорубів у вільний час працює охоронцем на заходах народного депутата Олега Недави. А той приятелює з керівником слов'янської поліції – Сергієм Альошиним.

Цікаво що далі? «СтопКор» спільно із захисниками природи провів серію рейдів місцями рубок і зловив зловмисників на гарячому. Подробиці дивіться у сюжеті.

Коментарі