Військові ЗСУ повернули під контроль України ще один населений пункт

Дмитро Тимчук повідомив, що російські найманці, які орудують на Донбасі, втратили захоплені раніше українські території. Так, під контроль України повернувся пункт Шуми.

Новину передає "Преса України".

Координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук розповів, що українські військові взяли під свій контроль пункт Шуми Донецької області, який знаходиться у так званій "сірій зоні". Так, під контроль Україні повернулось ще понад десять квадратних кілометрів території. За його словами, чудову роботу проробили представники 24 ОМБр ЗСУ спільно з ротою глибинної розвідки.

"Були проведені заходи з витіснення російських окупаційних військ від населених пунктів для запобігання ведення ними вогню по мирних жителях. Під повний контроль Об'єднаних сил перейшов населений пункт Шуми і дачний масив цього населеного пункту, траса вздовж водопроводу і дачний масив селища Шахти 6-7", – уточнив він.

В результаті ЗСУ створили кільце безпеки навколо Торецька, а також буферну зону навколо КПВВ Майорське. На жаль, під час операції один український захисник загинув.

"Під час виконання завдання противник чинив опір і намагався відбити деякі позиції. У ході зіткнення загинув молодший сержант ЗСУ Дмитро Українець", – зазначив Тимчук.

До слова, за даними прес-служби операції Об’єднаних сил, за минулу добу ворог 20 разів відкривав вогонь по позиціях українських військових. На щастя, обійшлося без жертв. Тим часом двоє російських найманців отримали поранення.

Коментарі