«Вивалювали державні таємниці пачками», – Арестович про «кротів» у спецслужбах

Звичайного крота можна знайти на вашому подвір’ї, він живе під землею та загалом майже сліпий. А от кротів, що знаходяться у лавах українських спецслужб зазвичай викрити важко. Та саме їм ми зобов’язані окупацією Криму та частини Донбасу, де щодня гинуть люди.
Експерти зазначають: підґрунтя для такої ситуації закладено ще за часів Радянського Союзу, коли сформувались формальні та неформальні зв’язки між російськими та українськими кадровими військовими, що навчались разом.

«Треба правильно розуміти, їх не вербували в стилі – ось, даєш підписку про співпрацю і взагалі там будеш закладати таємну флешку, куди ми тобі скажемо. Генерали так не працюють. Якщо вербували керівництво або старших офіцерів, то це була взаємовигідна допомога, співробітництво, або просто дружба. І по цій дружбі вивалювали наші секрети державні та й просто таємниці. Просто пачками та вагонами», - розповідає військовий оглядач Олексій Арестович.

Статистика за даними Служби Безпеки України вражає. Кроти в Генеральному штабі країни виявилися мало не скрізь. І це - офіційні дані.
«Я пам’ятаю, ще в 2015 році відзвітували, що 23 старших, генерали і старші офіцери були спіймані в якості шпигунів Росії. За перший рік спроби очищення. Це показує масштаби. Страшна цифра», - зазначає пан Арестович.

Деталі резонансного розслідування – у матеріалі «СтопКору»:

Коментарі