Вища рада юстиції відсторонила від роботи одіозну хабарницю Горячківську

Вища рада юстиції розглянула клопотання заступника Генерального прокурора України Юрія Столярчука про відсторонення судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Людмили Горячківської  від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Про це повідомили активісти "Стоп корупції", які брали участь у засіданні.

"Примітно, що у ролі захисника судді-корупціонерки виступав її ж подільник – Іванов, який також фігурує у кримінальному провадження проти судді Горячківської. Суддю Уманського міськрайонного суду Людмилу Горячківську відсторонили від посади до кінця слідства. Спілкуватись із журналістами одіозна служителька Феміди відмовилась", – розповіла журналістка "СтопКору" Наталя Полинкова.

Нагадаємо, у грудні 2016 суддю Людмилу Горячківську, проти якої відкрито три кримінальні провадження – за хабарництво та зловживання службовим становищем, призначили виконувачкою обов'язків голови Уманського міськрайонного суду.

Додамо, що суддю Уманського міськрайонного суду Людмилу Горячківську відсторонили від посади на два місяці. Раніше журналісти "СтопКору" провели спеціальне розслідування про діяльність судді-перевертня. І тоді з'ясували, що проти Людмили Горячківської відкрито три кримінальні провадження – за хабарництво та зловживання службовим становищем, а вона продовжувала працювати на посаді. За даними журналістів, це не завадило жінці ухвалювати судові вироки й виступати у ролі обвинуваченої. Раніше активісти проекту під час слухання справи Горячківської влаштували перфоманс та дали судді хабара з фальшивих банкнот.

Коментарі