Вища рада правосуддя звільнила Голову Вищого адміністративного суду

Голова Вищого адмінсуду України Олександр Нечитайло пішов у відставку. Таке рішення було прийняте членами Вищої ради правосуддя. За версією ЗМІ, перед цим Нечитайло буцімто написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Новину повідомляє "Преса України".

"Вища рада правосуддя звільнила у відставку Голову Вищого адміністративного суду України О. Нечитайла. Сьогодні проходить засідання ВРП", - написала прес-секретар ВРП Оксана Лисенко на своїй сторінці в соцмережі.

За інформацією "Інтерфакс-Україна", Нечитайло був призначений на посаду голови Вищого адміністративного суду України 16 червня 2014 року.

30 березня 2017 року збори суддів ВАСУ знову обрали керівником суду Нечитайла, оскільки термін його повноважень на цій посаді закінчився раніше.

До цього Нечитайло подав заяву про звільнення за власним бажанням, але після рішення зборів відкликав її й просив ВРП відстрочити розгляд його відставки.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України проголосував за звільнення керівника "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна. Стало відомо, що він сам виступив з такою пропозицією.

Інші новини

Коментарі