“Вилікую СНІД, заблокую будмайданчик” – вражаючі здібності поплічниці пастора Аделаджі

15.08.2018 15:06

Попит на житло у столиці стрімко зростає – це яскраво ілюструє ситуація навколо будівництва ЖК «Варшавський». Після того, як агрокомбінат Пуща-Водиця передав ділянку під забудівлю, професійні «претенденти» на квадратні метри просто заблокували будмайданчик. Як вдалося з’ясувати журналістам «СтопКору», інтереси мітингувальників відстоюють особи, що взагалі не мають відношення до агрокомбінату – юристи Людмила Король та Володимир Пархонюк.

Варто зауважити, що в минулому Людмила Король займалась доволі сумнівною діяльністю. Вона представляла інтереси скандального проповідника Сандея Аделаджі, представника одного з відгалужень протестантського віросповідання. Одіозного пастора звинувачують в розпусті та утворенні гарему з парафіянок.

А окрім цього, пані Людмила повчала послідовників релігійної організації «Реформація» і пропагувала лікування СНІДу – увага! – за допомогою молитви та посту, без жодних ліків.

Зазначимо, що від інтерв’ю на камеру пані Людмила категорично відмовилася, а після запитань щодо її колеги Пархонюка, який нібито представляє інтереси тієї ж «громади» під «Варшавським», взагалі кинула трубку і вимкнула телефон. Знімальна група «СтопКору» навіть виїхала до пані Людмили додому, щоб поспілкуватись з нею, та реакція на журналістів була не зовсім адекватною. Детальніше про це – у новому сюжеті:

Коментарі