Викрито сексуальні зв’язки Трампа! Коен пішов на діалог зі слідством та був випущений під заставу

Екс-адвокат Дональда Трампа Майкл Коен під присягою розповів про злочини, вчинені за дорученням президента США.

Як повідомляє РБК із посиланням на CNN, адвокат Коена Ленні Девіс розповів, що той під присягою відкрив слідству нові факти щодо скоєння злодіяння за наказом Дональда Трампа. У зізнанні йдеться про те, що екс-адвокат заплатив двом жінкам за нерозголошення інформації, яка могла б негативно вплинути на результати передвиборчої кампанії.

Згодом, за інформацією Fox News, Майкл Коен без наголошення на імені чинного президента США розповів про виплату певних коштів за мовчання колишній акторці фільмів для дорослих Стефані Кліффорд (130 тис. доларів) та екс-моделі журналу Playboy Карен Макдугал (150 тис. доларів).

Нагадаємо, що Коен був адвокатом президента США з 2007 року, однак у червні 2018 Трамп заявив про припинення їхньої співпраці.

За повідомленням від The Wall Street Journal від 7 серпня 2018 року, федеральна влада США висунула Майклу Коену підозру в несплаті податків державі. УП із посиланням на New York Times відзначає, що крім ухилення від сплати податків, екс-адвоката Трампа підозрюють у скоєнні фінансових махінацій на суму понад 20 млн доларів.

У цю середу, 22 серпня, Майкл Коен федеральним судом Манхеттена був випущений під заставу у розмірі півмільйона доларів.

Коментарі