Викрав залізничні колії? Відповідай за злочин! – Компанія нардепа Юрчишина сплатить компенсацію за викрадене майно

На рахунку «СтопКору» чергова гучна перемога. Понад рік ми спостерігали за цілою низкою судових засідань у справі незаконного викрадення під’їзних рейок на заводі «Строймайстер» у Старокостянтинові. Нарешті касаційний господарський суд зобов’язав нардепа Петра Юрчишина сплатити компенсацію ТОВ «Строймайстер» за викрадення його майна.

Нагадаємо суть справи. Два роки тому компанія «Візит» братів Юрчишиних завдяки підробленій біржовій угоді вирізала та вивезла півкілометра залізничних колій з території заводу «Строймайстер» у Старокостянтинові на Хмельниччині. І це попри те, що завод – стратегічне підприємство, яке може здійснювати ремонт військової техніки.

«Ця залізнична колія мала стратегічне значення. Вона була під’їзною до залізничної колії Староконстянтинів-2 і в подальшому згідно плану ми мали її частково демонтувати і застосовувати для стратегічного призначення», - повідомив директор ТОВ «Строймайстер» Юрій Власюк.

Збитки, які завдала фірма «Візит» компанії «Строймайстер» сягають майже мільйона гривень. І ось нарешті позитивне судове рішення. Та на цьому історія з рейдерськими захопленнями на Хмельниччині не завершується – дивіться у відео:

Коментарі