Викликала поліцію, а сама втекла – Анна Камінська злякалась питань журналістів щодо рейдерства “Фермер-Агро”

Майже олімпійський спринт від знімальної групи, неправдивий виклик поліції та втеча з місця пригоди – здається, Анну Камінську дуже налякали запитання журналістки Наталі Дігтяр, яка прибула до Харкова, щоб розібратися, що наразі відбувається навколо суперечки між ТОВ "Фермер-Агро" та підприємством "Добрий господар".

Нагадаємо, рейдерська атака на агропідприємство ТОВ "Фермер-Агро", за повідомленням власників компанії, розпочалась минулого року і з моменту початку реалізації злочинної схеми збитки аграріїв становлять вже приблизно 25 мільйонів гривень. На думку власників, за цим рейдерським свавіллям під прикриттям СБУ стоїть підприємство "Добрий господар", яке очолює відома поплічниця Михайла Добкіна та харківських рейдерів – Анна Камінська. Жінка спеціалізується на ошукуванні селян та захопленні чужого майна ще з 2012 року.

"Я вважаю, що це рейдерське захоплення. Оскільки мені Камінська обіцяла провести рейдерське захоплення, вона свого слова дотрималась, а чим це було виражено – буквально за 10 днів до збирання врожаю Камінська скасовує реєстрацію договорів моїх і всюди говорить про те, що там, де сіяв я – її урожай", – зазначає директор ТОВ "Фермер-Агро" Андрій Обора.

Причому за цим фактом порушено кримінальне провадження за такою званою статтею "рейдерство". Як вдалося дізнатись журналістам "СтопКору", директором компанії "Добрий Господар" пані Камінська стала теж завдяки рейдерській атаці: за свідченням потерпілих та ЗМІ, у 2015 році підприємство захопили представники Михайла Добкіна у… колишньої дружини Геннадія Кернеса.

Коментарі