Викладачі УжНУ вимагали хабар за невідрахування студента

Неправомірну вигоду декан факультету Ужгородського національного університету та її заступник одержали за те, що не відрахують студента з навчального закладу.

Про це проінформували у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Як повідомили у поліції, 8 липня оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Закарпатській області ДЗЕ Національної поліції спільно з прокуратурою затримали двох посадовців біля навчального закладу під час одержання частини хабара. У 43-річних декана факультету та її заступника вилучили 5 тисяч гривень, які вони отримали від матері студента.

У рамках кримінального провадження оперативники УЗЕ задокументували факт вимагання та одержання ними 5 тис. грн. неправомірної вигоди. За невідрахування студента другого курсу одного з факультетів навчального закладу у зв'язку з нездачею ним сесії освітяни отримали 10 тис. грн хабара.

За вимагання і одержання неправомірної вигоди їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Коментарі