“Вигрібали лопатами закривавлений сніг” – на Донеччині розгорівся скандал через незаконні собачі бої (ВІДЕО)

У місті Святогірськ Донецької області на території однієї з баз відпочинку влаштовуються жорстокі бої собак. Інформацію про це оприлюднили місцеві активісти “Стоп Корупції” на сторінці у Facebook.

Стопкорівці опитали свідків та з’ясували, що на території бази відпочинку “Зелений гай” було облаштоване місце для боїв тварин. Жінка, яка стала випадковим свідком чергового “поєдинку” охарактеризувала це як "вбивство за замовчуванням".

“Я побачила, що виводять закривавлених тварин. Поблизу другого корупсу пансіонату є огороджена площадка, на якій регулярно проводяться бої. Коли вони побачили, що ми викликали поліцію, то упродовж п’яти хвилин було зібрано все. Величезні калюжі крові просто зачистили лопатами” – зазначила очевидець.

Фото: скріншот

Також, жінка розповіла, що швидше за все, гроші заробляються на ставках, які роблять відвідувачі боїв.

“Прапори України, оголошення про вовкодавів, алабаїв, стоять люди. Мені сказали, що там роблять ставки. Я цього точно не знаю. Коли я сказала, що це незаконно, то у відповідь почула, що це законно, оскільки собаки б’ються не до смерті” – повідомила вона.

ХЛІБА ТА ВИДОВИЩ

ХЛІБА ТА ВИДОВИЩ (ПРОДОВЖЕННЯ ) : Святогірський Стопкор поспілкувався зі свідками жорстокого поводження з тваринами" Вбивство за замовчуванням "- так охарактеризувала жінка-свідок імовірно собачі бої, які мали місце сьогодні, 12 січня на базі відпочинку "Зелений гай" у місті Святогірськ. Схоже адміністрація закладу не тільки замовчувала цю ганебну виставу, що має ознаки кримінального злочину ( ст.299 ККУ), а ще й активно приймала в цьому участь, навіть орену для боїв побудували. СтопКор звертається до депутатів Святогірської міської ради з вимогою створити депутатську тимчасову контрольну комісію в рамках якої дослідити факт проведення собачих боїв на території міста. Святогірська громада не надавала своєї згоди орендувати землю комунальної власності садистам та покидькам, які знущаються над тваринами.

Posted by Стоп корупції - Святогірський підрозділ on Laupäev, 12. jaanuar 2019

Як зазначено на сайті Слов’янського відділу поліції, 12 січня надійшло звернення від місцевої мешканки щодо жорстокого поводження з тваринами.

Активісти “Стоп Корупції” звернулись до поліції, де підтвердили факт подання заяви.

“Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група: встановлюються свідки, опитується організатор даного заходу” –повідомили в поліції.

У зв'язку із цими подіями, активісти “СтопКору” звертаються до депутатів Святогірської міської ради з вимогою створити депутатську тимчасову контрольну комісію, в рамках якої дослідити факт проведення собачих боїв на території міста.

“Святогірська громада не надавала своєї згоди орендувати землю комунальної власності садистам та покидькам, які знущаються над тваринами” – заявили вони.

Коментарі