“Відпустіть наших хлопців, бо буде біда”: у Києві затримано активістів, які напали… на паркан

Здійснювали громадський контроль. Так свої дії з варварського демонтажу паркану на будмайданчику на Осокорках назвали так звані громадські активісти.

ПРОГРАЛИ СУД І ПІШЛИ У НАСТУП: НА ОСОКОРКАХ АГРЕСИВНІ МОЛОДИКИ ЗРИВАЮТЬ ПАРКАН НА ЛЕГАЛЬНОМУ БУДІВНИЦТВІНе вдалось зірвати розгляд справи у суді-зірвемо паркан на будмайданчику. На будівництві ЖК «Патріотика на озерах» на столичних Осокорках група молодиків із «Оборони Позняків» та ГО «Екопарк Осокорки» поламала металевий паркан. Свій деструктивний захід юрба назвала - вічем. На під‘їзді до будівництва заколотники зробили барикади з каміння, щоб заблокувати проїзд будтехніки. Після того, як псевдоактивісти зірвали огорожу, вони увірвались на будівельний майданчик. Там зловмисників затримали представники ДСО та охорона компанії-забудовника. На місці подій працює патрульна поліція, бійці спецпідрозділу ТОР та слідчо-оперативна група. Нагадаємо, що 7 листопада Київський адмінсуд підтвердив законність будівництва житлового комплексу "Патріотика на озерах".Додамо, що проти затверджених міською владою планів виступили так звані активісти ГО «Екопарк», які стверджували, що спірна територія має бути віддана під ландшафтний парк та вимагали скасувати дозвіл на будівництво.Зазначимо також, що представники цього об’єднання з усіх сил затягували розгляд ініційованої ними ж справи. Не стало винятком і вирішальне засідання. Спочатку активісти усіляко заперечували долучення до справи документів, які були подані як докази законної видачі дозволу на будівництво. Аргументи щодо того, що дозволи не пройшли погодження у відділі охорони культурної спадщини, не здалися суду переконливими через те, що спірна територія не є охоронюваною.Зрозумівши, що поразка близько – «екопарківці» спробували затягнути справу в інший спосіб та подали клопотання тимчасово зупинити провадження, допоки немає рішення по справі про заборону будівельних робіт. Це клопотання також було судом відхилено.Однак, попри відчадушні спроби активістів затягнути процес, у скасуванні дозволу активістам ГО «Екопарк» відмовлено і невдовзі на Осокорках з’явиться новий сучасний житловий масив.Забудовник проведе благоустрій берегової смуги озера Небреж, у своїх планах робить акцент на збереження та розвиток рекреаційної зони та будівництво об‘єктів соціальної інфраструктури.

Posted by Стоп корупції on Pühapäev, 11. november 2018

Юрба вийшла нібито проти рішення суду, яке підтверджує легальність будівництва ЖК «Патріотика на озерах». Молодики спочатку зробили барикади з каміння, щоб заблокувати рух техніки, а потім почали шматувати металеву огорожу та увірвались на територію. Під час затримання зловмисників ДСО та службою охорони забудовника решта так званих активістів почала вимагати звільнення своїх однодумців, назвала їхні дії громадським контролем, а насамкінець почала погрожувати правоохоронцям. Наразі затримано двох заколотників.

«ВІДПУСТІТЬ НАШИХ ХЛОПЦІВАБО БУДЕ БІДА»: НА БУДІВНИЦТВІ У КИЄВІ ЗАТРИМАЛИ ПСЕВДОАКТИВІСТІВ ЧЕРЕЗ НАПАД НА ПАРКАНЗдійснювали громадський контроль. Так свої дії з варварського демонтажу паркану на будмайданчику на Осокорках назвали так звані громадські активісти. Юрба вийшла нібито проти рішення суду, яке підтвержує легальність будівництва ЖК «Патріотика на озерах». Молодики спочатку зробили барикади з каміння, щоб заблокувати рух техіники, а потім почали шматувати металеву огорожу і увірвались на територію. Під час затримання зловмисників ДСО та службою охорони забудовника, решта так званих активістів почали вимагати звільнення своїх однодумців, назвали їхні дії - громадським контролем, а на сам кінець почали погрожувати правоохоронцям. Наразі затримано двох заколотників. Журналісти поки що з‘ясовуть, які громадські організації вони представляють і які цілі переслідують. Зазначимо, що раніше представники так званої оборони Позняків у соцмережі анонсували і скликали людей на таке собі віче проти нібито незаконного будівництва. Додамо, що 7 листопада суд визнав дії забудовника цілком законними і не задовольнив позов ГО «Екопарк Осокорки», які блокували роботи, влаштовували сутички і бійки на будмайданчику нібито через знищення рекреаційної зони.

Posted by Стоп корупції on Pühapäev, 11. november 2018

Журналісти поки що з'ясовують, які громадські організації вони представляють і які цілі переслідують.

Зазначимо, що раніше представники так званої оборони Позняків у соцмережі анонсували та скликали людей на таке собі віче проти нібито незаконного будівництва.

Додамо, що 7 листопада суд визнав дії забудовника цілком законними та не задовольнив позов ГО «Екопарк Осокорки», представники організації блокували роботи, влаштовували сутички й бійки на будмайданчику нібито через знищення рекреаційної зони.

Коментарі