Вічний «Спокій»: незважаючи на кримінальні провадження, сумнозвісне похоронне бюро продовжує свою діяльність

Журналісти «СтопКору» вирішили дізнатись, на яких підставах продовжує працювати сумнозвісний ритуальний дім «Спокій» у власника земельної ділянки – пана Владислава Деніскіна. Не отримавши жодної конструктивної відповіді від нього, звернулись з цими ж запитаннями в Голосіївську райдержадміністрацію. Адже саме тут була створена комісія, яка мала перевірити законність роботи «Спокою».

«Департамент архітектурно-будівельного контролю відповів, що там самостроїв немає, відповідно, їм там перевіряти нема чого, вони перевіряють тільки на наявність самовільних об’єктів. Департамент житлово-комунальної інфраструктури нам відповів, що вони, відповідно до закону, мають право функціонувати. Паралельно ми ще направили до поліції листи, але поки нам відповіді не надійшли, і до прокуратури, щоб вони розібрались із ними на предмет законності», - повідомила заступник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Олена Єріна.

Зазначимо, що ще півроку тому слідчими голосіївської поліції було відкрито декілька кримінальних проваджень за фактом самочинства та (увага!) наруги над могилами.

Допоки слідчі не квапляться розбиратись в цій ситуації, невідомо, які ще жахливі речі можуть відбувати за зачиненими дверима ритуального дому. А місцевим і досі доводиться жити по сусідству з приміщенням, де щоденно проходять прощальні церемонії.

Історія цього району насправді непоодинока. І скільки ще таких незаконних ритуальних будинків існує в Україні – невідомо. Та сподіваємось, що хоча б цей випадок врешті-решт завершиться хеппі ендом. І щоразу, проходячи цією вулицею, людям не доведеться стикатись з похоронними процесіями.

Більше про це дізнавайтесь з сюжету Марії Гураль:

Коментарі