Вибухові пристрасті – на подвір’я колишнього власника скандального агропідприємства кинули гранату (ФОТО)

Кинули на подвір'я гранату і втекли, наостанок крикнувши "Це тільки початок!" – таким видався ранок 16 лютого для фермера з Харківщини.

Інформацію щодо вибуху у селі Черкаські Тишки підтвердили в Нацполіції Харківської області, правоохоронцями відкрите кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Як вдалося дізнатись представникам ЗМІ, постраждалий від інциденту – Юрій Ваткін, колишній керівник скандального агропідприємства "Добрий господар".

Нагадаємо, компанію "Добрий господар" наразі очолює поплічниця Михайла Добкіна Ганна Камінська, яка відзначилась у низці скандалів із захопленням врожаю. Зокрема, у ТОВ "Щедрі лани Слобожанщини" та "Фермер-Агро".

Як стало відомо, компанія "Добрий господар", якою керує пані Ганна, має чималий борг, і аби його погасити, прагне забрати весь врожай собі. І поки харківське СБУ влаштовувало численні перевірки ТОВ "Фермер-Агро" та ТОВ "Щедрі лани Слобожанщини", найманці Камінської змогли незаконно зібрати врожай соняшника зі 130 (!) гектарів всупереч тому, що збирати й зберігати насіння мають право тільки агропідприємства-власники.

До речі, директорство у "Доброму господарі" пані Ганна отримала також завдяки рейдерській атаці: за свідченням потерпілих та ЗМІ, у 2015 році саме люди з оточення Добкіна "віджали" підприємство в екс-дружини Геннадія Кернеса – Галини Привалової.

Наразі журналісти "СтопКору" намагаються зв’язатися з Юрієм Ваткіним та отримати від нього коментар щодо останніх подій. З власних джерел ми також отримали інформацію про погрози, які надійшли іншим агропідприємцям Харківщини.

Отже, ми слідкуватимемо за перебігом подій, щоб з'ясувати, хто насправді стоїть за нападами на фермерів регіону.

Коментарі