Вибухове розслідування “СтопКору” – журналістам вдалося закрити точку з несанкціованого продажу піротехніки

Журналістка проекту Лілія Ткачук вирішила довідатися, як підприємці напередодні новорічних свят дотримують правил та законів щодо продажу піротехнічних виробів. Авторка сюжету знайшла точку з несанкціонованого продажу піротехніки. У магазин на Петрівку, де на прилавках була несертифікована продукція, викликали поліцейських, які конфіскували товар.

На цьому знімальна група не зупинилася і вдалася до експерименту - до розслідування залучили неповнолітню дівчину, яка заходила до магазинів із салютами та без жодних запитань і застережень купувала вибухові пристрої. А потім сама авторка сюжету стала за прилавок у Вишневому на ринку і преспокійно продавала піротехніку. При цьому ані правоохоронці ані охорона базару на незаконні дії продавчині не зважали.

Я сама продавала піротехніку у Вишневому на ринку. Люди купували активно, але жодної реакції ані правоохоронних органів, ані охорони ринку.

Також знімальна група "СтопКору" вирішила перевірити, до яких плачевних наслідків може призвести бажання вибухових веселощів. До експерименту залучили піротехніка, який показав, що звичайний салют "римська свічка" пробиває наскрізь гіпсокартон, а це фактично те саме, що людська кістка.

Коментарі