Вибух чи гвинтівка з оптичним прицілом? – подробиці ймовірного замаху на Путіна у Белграді

Ймовірного майбутнього вбивцю російського президента затримали правоохоронці Сербії - повідомляє сербське видання pravda.rs. 21-річного джихадиста запідозрили у підготовці замаху на російського президента Владіміра Путіна, який відвідає Белград 17 січня.


Фото: mup.gov.rs

Арміна Алібашича зупинилв патруль в селищі Новий Пазар Поток, підозри у правоохоронців виникли через незвично великий рюкзак чоловіка. У ході контролю у ймовірного нападника було знайдено гвинтівку з оптичним прицілом. Відразу після цього поліція і поліція БІС обшукали його квартиру, знайшовши весь арсенал зброї та обладнання, необхідного для виготовлення вибухового пристрою: від хімічної речовини до вибухових речовин, а також годинникі, які можна використовувати для віддаленої активації бомби.

Були також спеціальні телефони, дроти і пристрій для дистанційного детонатора. Також було виявлено додаткове обладнання для виготовлення вибухових пристроїв у домашніх умовах. У Алібашича також знайшли прапор так званої ісламської держави, а також пропагандистські матеріали, листівки та літературу терористичної організації, повідомило сербське видання джерело з кіл безпеки, додавши, що Алібашича триматимуть під під вартою до 48 годин, після чого його доставлять до компетентної прокуратури.

Коментарі