Вибух авто в Одесі: СБУ затримала двох “біженців” з Донецька – кадри

Співробітники СБУ затримали двох організаторів вибуху ВАЗ 2102 в центрі Одеси 24 липня.

Затримані, вихідці з Донбасу, були членами угруповання, організованого кураторами з Росії. За даними прес-служби СБУ, під підірване авто було закладено 600 грамів вибухівки в тротиловому еквіваленті, пише "Діалог.UA".

Один з підозрюваних був затриманий в день вибуху в зоні АТО, ним виявився переселенець з Донецька. Трохи пізніше в Одесі наручники наділи на його спільника, який також переховувався під виглядом "біженця" з "ДНР".

"Проходили підготовку в Ростовській області. Після завершення підготовки в звичайному житті в місті Донецьку нам надійшла пропозиція поїхати в Одесу... Придбали СІМ-карту, створили обліковий запис "Телеграма", зв'язалися з людиною, яка дала нам подальші вказівки.

Ми повинні були купити автомобіль, на квартирі була вибухівка, яку ми повинні були покласти в цей автомобіль і в потрібному місці встановити цей автомобіль", – говорить затриманий. 24 липня чоловік залишив машину в зазначеному місці та втік з міста.

В цей час його подільник мав підірвати авто за допомогою мобільного телефону. Силовикам вдалося з'ясувати, що обидва чоловіки – члени організованого росіянами угруповання, яке займалося дестабілізацією ситуації на півдні України.

Зараз підозрювані перебувають під вартою.

Нагадаємо, 24 липня в центрі Одеси підірвали автомобіль ВАЗ 2101.

Коментарі