“Ви нам не погрожуйте”, – у Раді Парубій сперечався з Новинським через церковні питання

24.04.2019 11:47

У парламенті під час засідання відбулась словесна перепалка між спікером ВРУ Андрієм Парубієм та народним депутатом від фракції “Опозиційний блок” Вадимом Новинським. Про це повідомляє “Уніан”.

Повідомляється, що виступаючи з трибуни парламенту, Новинський зазначив, що в Україні відбувається “церковне рейдерство” і ухвалюються “незаконні рішення” з приводу переходу парафій до Православної церкви України.

Новинський вважає, що на сьогодні посадові особи обласних держадміністрацій “незаконно переоформили 80 парафій Української православної церкви”.

Він також наголосив, що необхідно “негайно зупинити церковне рейдерство”, зазначаючи, що всі кроки в напрямі переоформлення громад матимуть “наслідки” і будуть “розслідувані, а винні покарані”.

У відповідь Парубій зазначив: “Цей чоловік виходить і погрожує в Україні створенню української церкви. До чого ми дійшли?”.

Він додав, що Україна сто років йшла до створення української церкви і вже близько 500 громад перейшли до Православної церкви України.

Звертаючись до Новинського, спікер ВРУ: “Ви нам не погрожуйте, бо ми такою мовою можемо говорити набагато жорсткіше, але ми ведемо цивілізовану дискусію”.

Також Парубій наголосив, що не потрібно погрожувати українцям, оскільки “реванш не пройде і епоха тьми не повернеться”.

Читайте також: "БПП і “Народний фронт” виступили з ультиматумом до Зеленського".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X