Ветерани АТО та активісти укріпили сто будинків у Старій Авдіївці

Добровольці-учасники АТО з проекту "Ветерани до влади", серед яких голова ГО "Стоп корупції" Володимир Рибалкін, допомогли постраждалим від обстрілів жителям Авдіївки відремонтувати пошкоджені оселі. За два дні добровольці разом із 35 рятівниками ДСНС укріпили із сотню будинків.

Подробиці розповів координатор проекту "Ветерани до влади" і голова ГО "Стоп корупції" у Святогірську Володимир Рибалкін.

"У Краматорську ГО "Студена" проводить проект "За ВДВ" – "За Ветеранів До Влади", у ньому беруть участь члени "Союзу ветеранів АТО Донбасу". Посадовці з Донецької ОДА звернулись до нас із проханням допомогти у відновленні будинків, які постраждали у результаті обстрілів з "Градів". Я узяв із собою чотирьох учасників з "Ветерани до влади" та ще двох добровольців і ми рушили на допомогу. Ми виїздили о 10 ранку та повертались о 16, працювали під обстрілами. Загалом чотири дні провели в Авдіївці.

За два дні роботи нам вдалось укріпити понад сто будинків. У останній день перебування в Авдіївці ми зустрілись із координатором "Стоп корупції" Романом Бочкалою, який разом із волонтерами доправив на лінію вогню дві маневрені автівки", – розповів Володимир Рибалкін.

Коментарі