Закон набирає чинності на наступний день після його публікації. Сьогодні, 11 липня, ВР прийняла за основу і в цілому законопроект про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо діяльності вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей.

Рішення підтримали 248 народних обранців, повідомляє "Діалог.UA".

Так, згідно з прийнятим законом вищі навчальні заклади на підконтрольній Україні території будуть забезпечені тією ж фіксованою кількістю держзамовлень, що і виші, тимчасово переміщені.

Як сказано в пояснювальній записці до закону, його головна мета спрямована на сприяння до формування контингенту вишів, що знаходяться на територіях, наближених до зони АТО.

Нагадаємо, раніше уряд України прийняв рішення про те, що випускники шкіл з окупованих Криму і Донбасу можуть вступати в підконтрольні Україні виші без атестатів про закінчення школи та сертифікатів ЗНО.

Додамо, раніше терорист Захарченко розсмішив своєю заявою про те, що освіта на території "ДНР" взяла настільки "високу планку", що заради російських дипломів до бойовиків їдуть вчитися люди з Києва, Львова та навіть з-за кордону.

Коментарі