Велика Британія перевірить законність купівлі нерухомості політиками України

Велика Британія візьметься за українських чиновників, які при офіційних малих зарплатах обзавались нерухомістю у туманному Альбіоні. Також без уваги не залишаться й діти українських політиків, які живуть та здобувать освіту в Англії.

Новину передає "Преса України".

У Великій Британії набрав чинності закон, який передбачає перевірки правоохоронцями рух активів вартістю понад 50 тисяч фунтів стерлінгів. Зокрема, мова йде про "політично значущих осіб", які зазвичай купують нерухомість чи дають своїм дітям освіту у королівстві. Досить часто такі дії відбуваються з допомогою підставних осіб та на офшорні гроші.

Варто зазначити, що під "політично значущими особами" маються на увазі депутати різних рівнів, екс та діючі чиновники, а також їхні родичі та помічники. Українські політики та їх близьке коло теж підпадають у цю категорію людей.

Відтепер такі власники нерухомості та рахунків у Великій Британії стикатимуться з перевірками. Так, вони будуть змушені довести законність походження своїх грошей. Якщо гроші цих людей виявляться "брудними", їх та майно конфіскуватимуть. Особливо наголошується, що в Україні чиновники мають офіційну зарплату у розмірі 30-40 тисяч гривень на місяць, однак у королівстві вони мають нерухомість на мільйони фунтів стерлінгів та умудряються вивчити тут своїх дітей.

Коментарі