Вдова загиблого на Донбасі військовослужбовця вимагає 60 тисяч євро від Росії

Жінка знає, що в російських судах вона не доб'ється справедливості, адже своєї участі у військовому конфлікті на сході України Москва не визнає.

Дружина українського військовослужбовця, який загинув в АТО, має намір судитися з Росією, з вини якої в родині сталася непоправна втрата, повідомляє "Діалог.UA".

За повідомленням Судового порталу, вдова бійця, чиє життя обірвалося на самому початку неоголошеної війни, у 2014 році, має намір отримати від РФ 60000 євро в якості компенсації для себе і малолітньої дочки, що залишилася без батька. Також наголошується, що військовослужбовець загинув при виконанні завдання на державному кордоні, що відокремлює Донецьку область від російської території.

Він підірвався на міні під час евакуації поранених товаришів. Разом з ним загинув ще один боєць, а вісім осіб отримали поранення.

За плечима вдови вже є один виграний судовий процес: українська Феміда у 2017 році визнала її чоловіка загиблим при виконанні військового обов'язку в результаті збройної агресії Російської Федерації.

Коментарі