Ваші права порушують? Розкажіть про це нам у громадській приймальні “Стоп Корупції”

Розкрадання держбюджету, торгівля з офшорами, корумпованість державних органів та чиновників, утиски зі сторони ДФС - все це та багато іншого визначають картину реалій української сучасності.

Щотижня до “СтопКору” звертаються десятки малих підприємців, яким довелось зіштовхнутися з корупцією чи протизаконними діянннями податківців. Саме тому ми вирішили почати збір інформації з перевірки роботи органів Державної фіскальної служби України та виявлення правопорушень, що відбуваються там.

Правозахисники “СтопКору” заснували громадські приймальні для мешканців та гостей столиці. Сьогодні активісти проекту вийшли до ДФС у Голосіївському районі Києва.

Борці з корупцією закликають громадян, які зіткнулись із несанкціонованими перевірками з боку податківців, блокуванням роботи підприємств та необґрунтованими санкціями, повідомляти про такі випадки активістам «СтопКору» або звертатись на гарячу лінію проекту.

Ми запрошуємо усіх людей із активною громадянською позицією боротись разом з нами з чиновниками-корупціонерами та розкраданням Ваших та бюджетних коштів! Приходьте за адресою Жилянська, 23, м. Київ.

Гаряча лінія: 044 578 00 04.

Коментарі