«А вас, Штирлиц, я попрошу остаться»: діяльністю очільника «Екопарку» зацікавились спецслужби

Екоактивісти з Осокорків гальмують зведення нового житлового масиву за допомогою залучених Банком «АРКАДА» від інвесторів коштів: розгляд справи у суді перенесли, оскільки «екопарківці» нібито не встигли ознайомитися з документами. У свою чергу, інвесторів непокоїть, хто компенсує втрати забудовника та їхні власні: мова йде про 400 родин, що вклали гроші у будівництво, яке через діяльність ГО «Екопарк» досі не розпочалося.

«Я хочу жити в цьому комплексі, а виходить, що Екопарк робить все можливе, аби не восторжествувала справедливість, щоб суд не прийняв законне рішення, і намагається своєю масою максимально натиснути на суд і показати що нібито громадськість проти цього будівництва, що не є правдою», - обурюється один з інвесторів, Денис Шинкаренко.

Натомість на місці будівництва регулярно виникають сутички. Місяць тому організація «Екопарк» разом із представниками Національного корпусу під час проведення мирної акції знесли паркан навколо будівництва комплексу та електростанції.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко визнав, що у генплані міста цю спірну територію визнали пріоритетною для забудови. Він також закликав активістів утриматись від будь-яких силових дій та розв'язувати питання у законний спосіб. Та схоже, «екопарківців» це не дуже влаштовує.
І ще один цікавий факт про «Екопарк». Діяльністю його очільника наприкінці жовтня зацікавились спецслужби. СБУ провела обшук із вилученням телефонів та іншої техніки. А «СтопКор» і надалі стежитиме за розвитком подій.

Деталі резонансних подій – у новому сюжеті:

Коментарі