Вагітну вдову Вороненкова не пустили до тіла розстріляного чоловіка

Марія Максакова, яка, за даними ЗМІ, зараз перебуває на ранніх термінах вагітності, у важкому стані після вбивства її чоловіка Дениса Вороненкова. У співачки та політика була також спільна однорічна дитина.

Максакова і Вороненков переїхали в Україну восени минулого року через незгоду з політикою чинної в РФ влади, передає "Діалог. UA".

Про важкий психологічний стан Максакової розповів Генпрокурор Луценко, він бачив співачку в будівлі престижного готелю "Прем'єр Палас", біля якого був убитий чоловік оперної діви. До слова, Максакова повинна була бути разом зі своїм чоловіком, але в останній момент вирішила не йти разом з ним на зустріч.

За словами Луценка, у Максакової важка депресія, вона не знає, навіщо і як їй жити далі. Прийнято рішення надати Максаковою державну охорону, як і російському екс-депутату Пономарьову, на зустріч з яким і йшов убитий Вороненко.

Раніше повідомлялося, що Марія Максакова зомліла на місці вбивства свого чоловіка, її так і не пустили до тіла розстріляного Вороненкова. Додамо, що блогер Тверський, коментуючи вбивство біглого в Україну російського політика, заявив, що такими темпами свідки злочинів Путіна до трибуналу в Гаазі не доживуть.

Коментарі