"Укрзалізниця" сприяє проведенню слідчих дій та сподівається на об'єктивність розслідування кримінальної справи стосовно договору оренди землі в смт Пісківка. Про це повідомили у прес-службі "Укрзалізниці", передає УНН.

"Наразі слідчі прокуратури м. Києва та працівники СБУ проводять обшуки в адміністративній будівлі та низці структурних підрозділів товариства. Правоохоронцям надано доступ до приміщень та документів", – наголосили в "Укрзалізниці".

У відомстві відзначили, що "Укрзалізниця" веде курс на очищення від корупції та не покриває працівників, які своїми незаконними діями могли завдати матеріальної шкоди та значних репутаційних ризиків компанії.

"Обшуки проводяться відповідно до ухвали Дніпровського районного суду м. Києва. Керівників кількох департаментів підозрюють у змові стосовно договору оренди земельної ділянки в смт Пісківка", – йдеться в повідомленні.

Крім того, в ПАТ "Укрзалізниця" висловили сподівання на об'єктивність розслідування кримінального провадження від 15 березня 2017 року та звернули увагу на ту обставину, що підозрюваний у змові заступник начальника юридичного департаменту ПАТ "Укрзалізниця" призначений на цю посаду лише 1 червня 2017 року, а до цього взагалі не працював у галузі залізничного транспорту.

Нагадаємо, що за вимагання хабара в 150 тис. доларів затримано чиновників "УЗ".

Коментарі