В Україні заборонили відомі комплексні вітаміни

В Україні тимчасово заборонили реалізацію, зберігання та застосування комплексних вітамінів "Нейровітан". Про це повідомляє УНН з посиланням на розпорядження Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

"Тимчасово заборонити реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу "Нейровітан", серії UA/7433/01/01, таблетки вкриті оболонкою, по 10 таблеток у блістері, по три блістери у картонній упаковці, серії 4911, через невідповідність показників якості Конституції України. Виробництво Йорданії", – сказано у документі.

Усі аптеки мають вилучити даний препарат з обігу шляхом поміщення його у карантин до нового розпорядження Держлікслужби.

Довідково: показання для застосування "Нейровітану": неврит, поліневрит (алкогольний, постінфекційний, токсичний, діабетичний), невралгія, міастенія, астенія, гіповітамінози В, дерматит, екзема, псоріаз, вугри та ін., центральний параліч, травми ЦНС, вегетативні неврози, хорея, інтоксикації.

Зауважимо, в Україні заборонили реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу "ТРОМБО ААС" через невідповідність медичних зразків українському законодавству.

В Україні заборонили "Фенобарбітал" порошок серії РВТ/1718058 індійського виробництва, через невідповідність показника "Розчинність".

Коментарі