В Україні обмежать мінімальну швидкість Інтернету

У Мінекономрозвитку запропонували юридично закріпити обмеження мінімальної швидкості Інтернету. Степан Кубів пояснив, чому це вигідно.

Новину передає "Преса України".

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі повідомили про майбутнє нововведення, яке стосується швидкості Інтернету в Україні. Так, представники міністерства націлились юридично закріпити обмеження мінімальної швидкості – 30 Мбіт/с. Однак якщо для будівництва інфраструктури залучаються державні кошти.

Про це сьогодні, 13 серпня, повідомив перший віце-прем'єр-міністр – міністр економрозвитку і торгівлі Степан Кубів.  На своїй сторінці у соцмережі він зазначив що у міністерстві працюють над зміною низки нормативних актів з метою провести моніторинг стану розвитку широкосмугового доступу до мережі Інтернет в Україні.

За його словами, Мінекономрозвитку також зацікавлене у залученні приватних інвестицій в розвиток широкосмугового Інтернету. А саме для освітніх установ, установ охорони здоров'я, соцінфраструктури. Кубів додав, що Україна готова перейняти досвід інших країн у цьому питанні.

"Це, зокрема, країни-члени ЄС, Південна Корея, Японія та інші. Наприклад, Ізраїль", – заявив Кубів.

За його прогнозом, в результаті оператори телекомунікацій матимуть спрощений доступ до інфраструктури, а кількість підключень до фіксованого широкосмугового доступу зросте з 5 до 19 млн користувачів.

Як повідомлялось раніше, шість міст України опинились у рейтингу міст світу з найдешевшим Інтернетом. Так, першість у цьому питанні тримають Суми, де безлімітний Інтернет швидкістю понад 60 Мб за секунду коштує $3,02 на місяць.

Коментарі