В Україні друкуватимуть паспорти на новому обладнанні

Поліграфічний комбінат "Україна" розширяє потужності. Держпідприємство придбало нове устаткування для друку документів. Обійшлась таке техніка у 1,8 млн євро.

Новину передає "Преса України".

Журналісти "Наші гроші" дізнались, що державний поліграфкомбінат "Україна" матиме нове обладнання для виготовлення цінних паперів. Йдеться про систему виготовлення паспортів. 21 грудня минулого року держпідприємство уклало угоду з німецькою компанією "ART-Line Projekt GmbH". Остання отримає від української сторони 1,79 млн євро.

Стало відомо, що до кінця 2019 року у комбінаті "Україна" буде встановлено та налагоджено для роботи обладнання, на якому згодом виготовлятимуть бланки документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство. Німецькі фахівці також проведуть необхідний інструктаж та забезпечать виробниче супроводження.

До слова, німецька компанія "ART-Line Projekt GmbH" спеціалізується на виготовленні обладнання, софту та спеціальних матеріалів для створення захищеної продукції. Це електронні паспорти, ID-картки, візові штампи, банкноти, марки.

Зауважимо, поліграфкомбінат "Україна" запустив додаткову лінію персоналізації документів з метою збільшення об'ємів виробництва закордонних біометричних паспортів. У зв'язку з шаленим попитом серед українців на біометрію виникли затримки у видачі документів.

Коментарі