В центрі окупованого Луганська підірвали пам’ятник терористам – кадри

Пам'ятник терористам під назвою "Вони билися за Батьківщину", одним із прообразів яких став каратель і вбивця, мучитель українських військових, російський терорист Мельчаков, вже намагалися підірвати 1 вересня 2016 року.

Сьогодні, 1 серпня 2017 року, вибух стався практично по тій же схемі, що і в минулому році. Як стверджують так звані "силовики" "ЛНР", вибух прогримів вночі 1 серпня о 01:50, передає "Діалог.UA".

Вибух був чутний у багатьох районах окупованого Луганська, сам пам'ятник терористам (він розташований в самому центрі міста, навпроти – захоплене в 2014 році бойовиками управління Луганської обласної СБУ) постраждав частково.

Імовірно, вибуховий пристрій був закладений поруч з монументом. Наскільки серйозні руйнування, поки невідомо, сепаратистські ЗМІ пишуть, що пам'ятник накритий тентом, підхід до нього оточений співробітниками поліції "ЛНР".

Жертв серед людей немає, прилеглі до пам'ятника житлові будинки залишилися неушкодженими.

Також підконтрольні бойовикам ЗМІ повідомили, що після вибуху в місті було чути стрілянину. В Мережі опубліковані кадри з місця НП, видно, що зйомка проводилася рано вранці, проте пошкодження пам'ятника терористам розгледіти складно.

Нагадаємо, 7 липня центрі окупованого Луганська біля комендатури бойовиків пролунав вибух. Терористи заявили, що це спланована проти них диверсія з боку "української" ДРГ ".

В результаті вибуху загинула одна працівниця "народної міліції" терористів, були також поранені мирні громадяни.

Коментарі