В Сенаті США ініціюють розширення санкцій проти РФ

В Сенаті США ряд політиків запропонував посилити антиросійські санкції. До такої ініціативи їх підштовхнула російська зовнішня політика щодо Сирії та України, а також втручання в глобальну комп'ютерну систему.

Новину повідомляє Bloomberg, передає "Преса України".

Відзначається, що ініціаторами законопроекту виступили в середу голова банківського комітету верхньої палати Майк Грапо і старший демократ Шеррод Браун.

Вони заявили, що, згідно із законопроектом, нові санкції будуть спрямовані на сектор економіки Росії, включаючи гірничодобувну промисловість, металургію і залізничний транспорт.

"Не дивлячись на існуючі санкції, Росія як і раніше є ворожою, непокірною державою, яка розгортає свою військову діяльність, пов'язану з кібер-інформаційним шпигунством, і робить економічні заходи, щоб завдати шкоди Сполученим Штатам і вбити клин між ними і їхніми союзниками", – йдеться в новому законопроекті.

Агентство пише, що повний текст законопроекту буде опублікований пізніше.

Нагадаємо, в Україні введено антидемпінгове мито на шоколад, вироблений в РФ. Це зроблено для того, щоб виробники українських солодощів не зазнавали матеріальних збитків через сильного конкурента.

Інші новини

Коментарі