В рамках перевірки фастфудів столиці активісти «СтопКору» завітали до мережі SOCAR

У відділенні мережі, яка торгує шаурмою та іншим фастфудом, що розташована за адресою вул. Протасів Яр, 13а, виявлено, що у навяності дозвільні документи на торгівлю нафтопродуктами, на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами, документи з охорони праці та витяги з сайту. З документів на харчові продукти виявився лише прейскурант.

Регіональний директор, з яким активісти зв’язалися телефоном пообіцяла, що дасть вказівку адміністратору знайти дозвільні документи на торгівлю харчовими продуктами.

Зазначимо, 3 червня відбулась апаратна нарада, ініційована Держпродспоживачслужбою, на яку були запрошені й представники «СтопКору». Термінова нарада була скликана після масового отруєння шаурмою у Києві.

Нагадаємо, на цьому тижні більше 80 киян отруїлись шаурмою – станом на ранок п’ ятниці кількість постраждалих зросла до 83 осіб, серед яких 12 дітей. Отруйний фастфуд продавали у чотирьох районах Києва: біля станцій метро "Дарниця", "Лісова", на Поштовій площі та на Оболоні. Держпродспоживслужба виявила, що всі ці торгові точки належать одному власнику.

В результаті наради було прийнято оперативне рішення про створення 15 інспекційних груп реагування, з метою виявлення порушень та зупинки роботи нелегальних точок продажу. Визначено також формат роботи: інспекційні групи, при виявленні порушень викликають поліцію для складання протоколу про виявлення адміністративного правопорушення за ст. 164 КУпПАП.
Інспектори приступили до роботи одразу після закінчення наради.

Коментарі