В освітню систему України хочуть впровадити ізраїльську онлайн-платформу

Якість освіти в школах України в Міністерстві освіти та науки хочуть покращити за допомогою впровадження онлайн-платформи, яка була б мережевим носієм наукової та методичної літератури. Доступ до цієї інформації мали б школярі не тільки в містах, але і в селах.

Новину повідомляє "Преса України".

Україна розглядає можливість співпраці з Ізраїлем при створенні Національної освітньої онлайн-платформи, заявила міністр освіти та науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з міністром з питань охорони навколишнього середовища, міністром у справах Єрусалима і спадщини Ізраїлю Зєевом Елькіним.

"Україна розглядає можливість співпраці з Ізраїлем для створення Національної освітньої онлайн-платформи, на якій будуть зберігати освітні матеріали для школярів, педагогів та батьків", – сказано в повідомленні прес-служби Міносвіти в понеділок.

За словами Л.Гриневич, електронна платформа потрібна для повноцінного супроводу реформи освіти, щоб надати вчителям інтерактивні онлайн-матеріали, які допоможуть якісно використовувати компетентну методику навчання.

"Також ця платформа повинна зіграти важливу роль в підвищенні доступу дітей з сільських територій до якісної освіти", – зазначила Л.Гриневич.

За словами міністра, подібна платформа розроблена в Ізраїлі вже давно і зараз Україна шукає можливості для реалізації проекту, в рамках якого ізраїльська сторона допоможе перенести готові рішення зі своєю платформи на українську.

До державного бюджету на 2018 рік планується закласти близько 54 млн грн на закупівлю обладнання для роботи платформи і її супроводу.

"У ряді країн такі проекти фінансував Світовий банк, але свого часу, за часів міністра Табачника (екс-міністра освіти та науки України Дмитра Табачника – ред.), був провалений освітній проект з цією організацією. Зараз ми маємо з ними менший проект, і з великою інвестицією вони зможуть зайти тільки в 2019 році", – додала Л.Гриневич.

Нагадаємо, Міністерство освіти України затвердило нові методичні рекомендації для шкіл, згідно з якими навантаження на учнів, особливо молодших класів, значно зменшаться. Якщо цих нових норм будуть дотримуватися, то і в школярів протягом року будуть дні, коли їм взагалі нічого не задаватимуть.

Коментарі