В Олевську “СтопКор” дізнався, хто стоїть за стихійним сміттєзвалищем на околицях міста

Активісти Олевського осередку "Стоп корупції" дізнались, хто стоїть за комунальним підприємством, яке звозить побутове сміття на стихійне сміттєзвалище на околицях міста. Усі факти представники проекту з'ясували під час виїзду на полігон.

"Активісти Олевського осередку "Стоп корупції" здійснювали фото і відеозйомку, стихійного сміттєзвалища, що виросло на околиці міста. Серед кучугур побутового та будівельного сміття з'явилось сміттєзвалище з ґрунтовою складовою, це сміття звозять сюди після чистки канав (ліквідація підтоплення) в місті.

Під час зйомок під'їхала машина ЗІЛ-130, яка почала вивантажувати сміття на цьому полі. На питання до водія, яка фірма вивантажує сміття, він відповів, що фірма, яка в Олевську чистить канави.

Активісти сфотографували номера машини, кузов був наповнений сміттям в пакетах.

В Олевську чистить канави тільки одна компанія – це КП "Олевськ-ресурсінвест". Владою громади створювалося це підприємство для видобутку і продажу бурштину, що видно за статутом КП "Олевськ-ресурсінвест".

Не дивлячись на те, що ця компанія тільки створена, а в штаті тільки бухгалтер і директор, немає будівельних ліцензій і техніки, міська рада підписує з нею договір, сума якого становить 1 309 114,99 грн на ліквідацію підтоплення по вул. Будівельників, вул. Партизанській, пров. Партизанському, вул. Постишева, 1-й пров. Чапаєва, вул. Чапаєва, вул. Лесі Українки, вул. Гоголя, вул. О. Кошового, вул. Чернишевського, вул. Ареф'єва, вул. Щорса м. Олевськ (Капітальний ремонт), складений 22 вересня 2017 року.

Директор КП "Олевськ-ресурсінвест", призначений мером особисто без узгодження з депутатами Олевської ОТГ.

Основна компанія в Олевську, яка здійснює вивіз сміття – це ДП "БУДПОСЛУГИ №2", засновником якої є дружина мера Олега Омельчука. Ця ж компанія отримує гроші з бюджету міста на ліквідацію подібних стихійних сміттєзвалищ", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Представники проекту відразу звернулися в поліцію та написали заяву про злочин. Відкрито кримінальну справу.

Коментарі