В Олевську на Житомирщині “СтопКор” зафіксував факти самоправства та перевищення службових повноважень з боку посадовців міськради

Активісти Олевського осередку "Стоп корупції" звернулися в правоохоронні та антикорупційні органи із заявою, що посадовцями Олевської міської ради припускається самоправство, перевищення повноважень, тиск на фізичних осіб-підприємців громади та грубе порушення законодавства, прав громадянина України на здійснення підприємницької діяльності, передбачених Конституцією України.

"29 листопада  2017 р. до осередку ГО "СтопКору" міста Олевська з колективною заявою звернулися 28 підприємців міста, які торгують на вулиці Привокзальній з 2012 року в МАФах, які зроблені за ескізами та кресленнями чинного головного архітектора м. Олевська.

Попри те, що з підприємцями на початку року були укладені договори, їх змушують переукладати нові, де сума оренди в 11 разів вища і прописаний пункт, що їх можуть забрати в будь-який момент. Ба більше, чиновники не приховують того, що їх мета – прибрати МАФи.

27 листопада 2017 року підприємці колективно прийшли в міську раду, куди їх запрошували укладати нові договори. Вони вважають, що якщо вартість оренди підвищується, чиновники повинні показати розрахунки та документи, затверджені депутатським корпусом, виходячи з яких вони хочуть переукласти договори.

У розмові посадові особи поводилися по-хамськи та показували свою  неповагу до підприємців та представників громади, що є неприпустимим.

Як виявилося, вартість оренди землі вони визначили самостійно, без будь-яких розрахунків, узгодження з виконкомом та депутатським корпусом Олевської ОТГ. Посадові особи міської ради відкрито заявляли, що їх метою є перенесення павільйонів на інший ринок. Після цього вони пішли до мера, він вдав, що взагалі не в курсі справ, заявив, що якщо договори складені, то переукладати їх не потрібно.

Вивчивши ситуацію, юридичний департамент ГО "Стоп корупції" вважає, що тут є факти корупції, самоправства,  перевищення повноважень посадових осіб міської ради", – зазначив голова Олевського осередку "Стоп корупції".

Коментарі