В окупованому Криму спостерігається стрімке повернення до радянських часів – експерт

«В окупованому Криму спостерігається стрімке повернення до радянських часів», – вважає головний редактор онлайн-видання «Чорноморські новини». Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

У повідомленні йдеться про те, що 3 грудня, під час ранкового інформування перед офіцерами Генерального штабу Збройних Сил України виступив Андрій Клименко, кримський економіст та журналіст, співзасновник та головний редактор онлайн-видання «Чорноморські новини».

У своєму виступі Андрій Клименко зупинився на питаннях мілітаризації окупованого Кримського півострову, впливі міжнародних санкцій та ситуації в Азовському морі.

"Проведений нами аналіз свідчить про те, що в окупованому Криму спостерігається стрімке повернення до радянських часів – починаючи від галузевої структури економіки і закінчуючи стандартами бухгалтерського обліку", – сказав журналіст. – "Водночас, соціальні програми поступово згортаються, за роки окупації інтерес російського керівництва до Криму впав, за винятком військово-стратегічного значення півострова".

Говорячи про ситуацію в Азовському морі, Андрій Клименко, зокрема, зазначив, що затримання росіянами українських суден, не має жодного сенсу. Ці дії, на його думку, мали на меті забезпечити демонстраційний ефект та намагались вплинути на моральний стан Військово-морських сил та Морської охорони України, органів влади та населення. А ще – тренування екіпажів Берегової охорони ФСБ РФ та провокування можливого «casus belli», – зауважив головний редактор видання «Чорноморські новини».

Коментарі