В Одеському порту пришвартувався італійський есмінець

В Одеському порту пришвартувався есмінець Luigi Durand de la Penne з Італії з курсантами-практикантами серед екіпажу. Візит військового судна є товариським, українські моряки піднімуться на його борт для огляду. Натомість італійські моряки збираються на екскурсію на "Гетьмана Сагайдачного".

Новину повідомляє "Преса України".

Як стало відомо, на судні проходять практику 88 курсантів Академії військово-морських сил міста Ліворно. Мета візиту – провести спільні з українськими моряками навчання.

Українські курсанти відвідають есмінець союзників, а італійці – піднімуться на борт фрегата "Гетьман Сагайдачний". Також разом вшанують пам'ять екіпажу корабля "Альберто Ракія", який підірвався на міні поблизу Одеси майже 100 років тому.

Італійці гостюватимуть в Україні до сьомого вересня. Новина про їхнє прибуття вже розлетілася містом. Тож знайшлися навіть охочі зустріти корабель попри ранню годину.

"Міжнародне спілкування повинно бути ефективним, має бути плідним для кожної зі сторін, а те, що це держава з передовими технологіями – це теж дуже добре", – каже Володимир Філіппов.

Нагадаємо, під час військових навчань Sea Breeze – 2017 українські військово-морські сили мали можливість випробувати в практиці нову розробку вітчизняного оборонпрому – радіогідроакустичну систему, що виявляє підводні човни противника. Обладнання успішно виконало поставлені на нього завдання.

Інші новини

Коментарі