В Одесі посадовців Держрибагентства викрито на хабарництві

Правоохоронці затримали одного з посередників під час чергового збору данини на загальну суму 100 тис. грн. Про це передає УНН з посиланням на прес-центр Служби безпеки України.

Посадовців Чорноморського басейнового управління Державного агентства рибного господарства, які регулярно отримували гроші від браконьєрів за вилов риби та рапанів у Чорному морі, викрили на Одещині співробітники СБУ спільно з військовою прокуратурою.

Оперативники спецслужби задокументували факти систематичного отримання хабарів чиновниками. У корупційній схемі брали участь посадовці від рядових інспекторів та т.зв. "громадських наглядачів", які безпосередньо одержували кошти, до керівників регіональних та центральних контролюючих структур. За попередніми оцінками лише від однієї комерційної структури "улов" хабарників за сезон складав близько 2-ох млн грн.

"Правоохоронці затримали одного з посередників під час чергового збору данини на загальну суму 100 тис. грн. Кількома днями раніше співробітники СБУ задокументували факт одержання ще одним посередником неправомірної вигоди у розмірі понад 60 тис. грн", – йдеться у повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Посередникам оголошено про підозру у скоєнні злочину.

Інші новини

Коментарі