В Одесі колишнього працівника державного цирку судитимуть за збитки у 3 млн грн

Обвинувальний акт відносно колишнього посадовця державного підприємства "Одеський державний цирк", підозрюваного у незаконній передачі в оренду нерухомого майна площею понад 2 тис. м кв, передано до суду. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Одеської області.

"Одеська місцева прокуратура № 3 (Приморський район) направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця ДП "Одеський державний цирк", підозрюваного у зловживанні службовим становищем (ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України)", – йдеться у повідомленні.

Займаючи керівну посаду у державному підприємстві у 2012–2015 роках, посадовець незаконно надав приватному підприємству право на оренду об'єкта державної власності - нерухомого майна площею понад 2 тис. м кв. У той час, як за законодавством, право надавати в оренду державне майно площею понад 200 м кв. знаходиться у компетенції Фонду держмайна України та його регіональних підрозділів.

Такими діями підозрюваний спричинив державі майже 3 млн грн шкоди.

Нагадаємо, що у березні 2017 року до суду скеровано аналогічний обвинувальний акт стосовно одного з колишніх посадовців вказаного державного підприємства, який обіймав цю посаду раніше, та, не маючи повноважень, передав в оренду майно.

Інші новини

Коментарі