В Одесі колишній в’язень врятував трьох дітей – фото

В Одеській області колишній кримінальник врятував трьох маленьких дітей. Чоловік розповів правоохоронцям про притон, де знаходились покинуті батьками діти.

Новину передає "Преса України".

Співробітниця патрульної поліції Зоя Мельник розповіла на своїй сторінці у соцмережі про випадок в Одесі. За її словами, близько двох місяців назад поліція забрала з однієї з квартир трьох дітей, яких покинула мати. Йдеться про хлопчиків віком 1,5, 2,5 та 4 роки.

"Квартира – справжнісінький притон – сморід, бруд, якісь підозрілі, в наркотичному або алкогольному сп'янінні люди, на підлозі пляшки з-під спиртного, недопалки й калюжі крові. "Няня" розповіла про те, що вранці тут один з її товаришів по чарці намагався покінчити життя самогубством, різав вени і його забрала швидка", – розповіла вона.

Мельник наголосила, що діти перебували у занедбаному стані. Було видно, що за ними ніхто не доглядав. Як виявилось, від голоду дітей врятував небайдужий чоловік, який напередодні вийшов з в'язниці. Так, він відбував покарання за найтяжче покарання – вбивство людини. За попередніми даними, він відрізав своїй жертві голову.

Мельник уточнила, що колишній кримінальник знав про дітей, коли ще відбував покарання. Він листувався з кимось з "притону". Після того, як він вийшов на свободу та на власні очі побачив, у якому стані знаходяться діти, повідомив про це владі.

У Мережі наголосили, що "дегенерати пройняли навіть вбивцю-психопата з в'язниці", а "благополучних" сусідів – ні. Наразі діти знаходяться у дитячому будинку, де отримують все необхідне. Крім того, є сім’ї, які готові усиновити дітей.

Коментарі